Domy na Sprzedaż, Grzybiany

1 ofert

Dom wolnostojący na sprzedaż Grzybiany
Data dodania: 05.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Grzybiany
Liczba pokoi: 5
Metraż: 145.3m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD156-6362
Cena 1 250 000 zł
cena / m² 8 603 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies